Drogeham 1 pakt 3 punten tegen VVT 1 !!!

Het is de thuisploeg die uit een vrijetrap bijna de 1-0 laat aantekenen, maar gelukkig beland de bal op de kruising van het doel. Hierna is het VVT die Drogeham terug dringt op hun helft. Maar grote kansen levert het niet op, veelal word de combinatie gezocht. Maar daarin is VVt erg slordig met veel balverlies. Toch komt VVT op 0-1 door een lage drogeknal van Alex Polders in de 42 minuut. Na de rust komt Drogeham gedreven uit de kleedbox. En zowaar na 10 minuten in tweedehelft is het raak 1-1. Dus VVT kan weer aan de bak op hier een goed resultaat weg te halen. Ook komen er kansen maar het is steeds de doelman van Drogeham die wint. En ja als je ze niet maakt krijg je als nog het deksel op de neus. In eerste instantie keert Bindert de bal nog maar uit de rebound schiet de speler van Drogeham als nog binnen 2-1. En met nog 5 minuten op de klok is de buit wel binnen voor Drogeham.