VVT pakt wederom geen punten !!!

Twijzelerheide: Uitslag: 0-3. Ook nu komt men niet aan een doelpunt tegen GSVV. De eerste kleine kans is voor Bouke Postma van VVT ,maar hij schuift de bal naast de goal. Hierna komt GSVV wel heel makkelijk op voorsprong. Keeper Gerrit Hansma schiet met de uittrap , de bal zo in de voeten van een speler van GSVV. Het is spits Wichard Alink die hier wel raad mee weet, hij omspeelt de doelman en zet al heel vroeg de 0-1 op scorebord. Helaas voor de zoveelste keer loopt VVT gelijk al weer achter de feiten aan. Voor de rust zijn er de beste kansen voor de gasten uit Gerkesklooster. VVT probeert wel om op gelijke hoogte te komen maar de goed keepende Johannes vd Meer houd alles tegen. Het is een kwartier voor tijd dat GSVV 0-2 laat aanteken. De bal word breed gelegd op Wichard Alink die vrij voor de goal staat , en simpel de bal in het hoekje van de goal plaatst. Zodat er gerust word met een tussenstand van 0-2 voor GSVV. In de tweede helft probeert VVT alles op de aanval te gooien. Hierdoor is het oppassen voor de counters van GSVV,  en VVT  heeft maar drie verdedigers meer lopen achterin. VVT blijft het doel bestoken van de gasten, daar tegen zijn er ook kansen voor GSVV. Een afstandschot van de gasten word nog net door doelman Gerrit Hansma over getikt. En het is Alex Polders van VVT, die zijn hard schot rakelings naast de goal van GSVV ziet verdwijnen. Ook zijn het Henk Jan Vogt met zijn broer Liekele Vogt om de stand dragelijker te maken voor VVT. Maar doelman Johannes vd Meer wil niet mee werken en is heer en meester. Hierna is het GSVV met een snelle uitval die 0-3 maakt, doelpunten maker is Marco Kooistra. Met nog tien minuten op de klok , is voor de Thuisploeg nu wel het doek gevallen in deze wedstrijd.