Bekerwinst Twijzel tegen VVT !!!

Wedstrijd werd gespeeld in Twijzel ,inverband dat de velden nog gesloten zijn in de heide. Voor Twijzel al een meevaller ook omdat deze gewend zijn aan het spelen op kunstgras. De eerste helft was Twijzel ook de betere ploeg , en zette VVT vast op eigen helft. Maar VVT bleef als men in bal bezit was de bal goed rond spelen. Door al een paar goeie reddingen van Marcel , kwam Twijzel na 20 minuten spelen toch op 1-0. De bal werd uit een voorzet binnen gekopt. Met deze stand werd ook de rust bereikt. Na de rust het zelfde beeld de derde klasser wilde zo snel mogelijk de score uitbreiden. En uit een voorzet wist Wiebe Adema (oudspeeler VVT) de 2-0 in te schieten. Maar ook waren er nu ook een paar goeie kansen voor enkele speelers van VVT. Maar de beide keepers hielden stand zodat er niet meer werd gescoord,einduitslag 2-0.