VVT over klast door Eastermar !!

Vele toeschouwers hadden niet verwacht op deze uitslag. VVT stond in kleine 10 minuten achter met 0-3 , dus was de wedstrijd al gespeeld deze middag. De goals vielen dan ook heel gemakkelijk voor Eastermar, drie keer werd er gescoord uit een vrije trap.Voor de rust kwamen de gasten zelfs nog op een 0-5 voorsprong. De tweede helft verwacht je dat er iets word omgezet in het elftal. Want nog meer goals tegen is natuurlijk niet al te best!! Maar helaas werd er eerst geen wissels toegepast. Eastermar voetbalde er rustig op los en scoorde nog 4 keer. Laatste 20 minuten kwamen er nog wat jonge spelers binnen de lijnen. En deze kregen zowaar nog enkele kansen op een goal, maar het leed voor VVT was al geschiet.
Het is een dikke nederlaag die je even moet verwerken. Maar nog geen man over boord, dus de schouders er onder en de kop ervoor.