Vele doelpunten bij VVT,Suawoude !!

Twijzelerheide:

In een goeie eerste helft en een mindere tweede helft van VVT. Pakt VVT de winst met vele doelpunten in deze wedstrijd tegen Suawoude.

VVT komt al vroeg op voorsprong, Jesse de Boer doelman Suawoude heeft de bal niet klem vast op een schot. En Bote Sietse Veenstra kan in de rebound de bal binnen tikken:1-0. Lang kan VVT niet genieten van de voorsprong. Alex Polders maakt binnen de zestienmeter een overtreding en de bal gaat op de stip. Het is Victor vd Wetering die dit klusje klaart en 1-1 maakt. Dan twee grote kansen aan VVT zijde, Henk Jan Vogt mist voor open doel en Richard Kempenaar knalt net iets later hard op de paal. Met nog tien minuten te gaan tot de rust, komt VVT nog twee keer tot scoren. Richard zet met een prachtige passeer beweging twee man op het verkeerde been en schiet de 2-1 in de touwen. En Bote Sietse maakt weer uit een af geslagen bal in de rebound de 3-1. De tweede helft kom er een gedreven Suawoude uit de kleedbox, VVT moet zich even herpakken. Suawoude drukt door en het is Jeroen Greving die de aansluitings goal maakt:3-2. De gasten proberen zo snel mogelijk om op gelijke hoogte te komen. Maar door een verkeerde terug speelbal van Suawoude op de eigen doelman, verdwijnt deze zo in eigendoel 4-2. Even later is het weer raak voor Suawoude, het afstand schot beland tegen de lat, en Gosse Hoekstra kan in tweede instantie hier door 4-3 maken. Vanaf de aftrap komt VVT zeer snel op 5-3, Yourie Koelstra weet uit een lage voorzet binnen te schieten. En als we in de 90ste minuut zijn beland, is het Patrick Wagter met een geplaatst schot die de einduitslag bepaald van 6-3 voor VVT.