VVT klimt naar 4de plek !!

Afgelopen zaterdag werd er al met 0-2 gewonnen bij TFS. Nu werd in de slotface met 0-1 gewonnen bij de Lauwers. In de begin face werden de spelers van VVT hard aan gepakt. Een gele kaart werd er niet gegeven door de leidsman. Zodat het soms er hard om toeging. VVT was beter maar grote kansen leverde dat nog niet op. Door de fustratie´s van het harde spel, liet Alex vd Veen zich horen door een verkeerd woord te gebruiken. Hier voor werd hij bestraft door de scheidsrechter met een rode kaart en kon vertrekken. Dus moest VVT met nog 80 minuten te spelen aan de bak. Maar de besten kansen waren voor de heidemannen. Helaas was het steeds net niet, de Lauwers had ook een paar spaarzame kansjes. Met nog tien minuten te spelen werd er vers bloed in gebracht. Liekle Vogt nog koud in het veld , maakte uit een voorzet de 0-1. Ook Michel Hofstra kwam nog binnen de lijnen. De laatste minuten waren nog spannend voor VVT, de Lauwers pompte alleen nog maar hoge ballen in het doelgebied. Maar VVT hield stand en pakte zo met 10 man drie prachtige punten.