VVT komt wederom niet tot winst !!

Laag vlieger Suawoude was de tegen stander vandaag. Maar pakte wel de drie punten in deze partij tegen VVT. In deze wedstrijd was het spelbeeld een combinerend  VVT en een veelal de lange bal spelen van Suawoude. VVT probeerde om op voorsprong te komen. Maar Suawoude wist iedere keer de aanvallen af te slaan. Zelfs was het tot twee keer toe dat Suawoude dichtbij de voorsprong was, maar Binnert van Beets redde bekwaam. Na een goed halfuur spelen word het 1-0 voor Suawoude , de bal word knullig uit verdedigd zodat de bal in het doel verdwijnt. Hierna is het VVT dat het doel bestookt van de thuisploeg, maar het is steeds net niet dat de bal er in gaat. Maar in de laatste minuut van de eerste helft is het Jacob Hansma die met een prachtige vrijetrap van dertigmeter afstand de 1-1 binnen schiet. Na de rust het zelfde beeld een aandringend VVT en een Suawoude dat loerd op de counter. Na een overtreding op Henk Jan Vogt in het strafschop gebied ,geeft de leidsman een penalty voor VVT. Helaas word deze weer gestopt door de doelman net als afgelopen week. En ja als je zulke kansen niet maakt krijgje het deksel op de neus. Uit een vrijetrap van Suawoude word de bal achterwaarts door gekopt en beland in het doel 2-1. VVT probeert in de laatste 10 minuten nog een punt uit het vuur te slepen. Maar het is steeds de achterhoede van Suawoude die geen krimp geeft. De drie punten blijven in Suawoude.