VVT wint ook competitiewedstrijd van Drogeham.

Twijzelerheide: Na de winst op Drogeham in de beker nu ook de winst in de competitiewedstrijd. De wedstrijd is nog maar net begonnen als het al 1-0 wordt voor VVT. Andries Venema weet tussen meerder verdedigers van Drogeham de bal binnen te tikken. De voorsprong van de thuisclub duurt tot de 11 minuut. Uit een lage voorzet van Wilco vd Heide van Drogeham. Is het Richard Kempenaar die de bal ongelukkig raakt en zijn eigen doelman passeert 1-1. Hierna krijgen beide teams kansen om de score op te schroeven. De beste kans is voor Nord Gosker, die ziet dat zijn hard schot onderkant lat het veld weer in vliegt. Er wordt gerust met een stand van 1-1, maar het had ook wel 3-3 kunnen zijn. In het tweede bedrijf is eerst Drogeham wat gevaarlijker. Maar na 10 minuten spelen word VVT beter en dat werp zijn vruchten af. Uit een voorzet komt de bal bij Nord Gosker die de bal breed speelt op Youri Koelstra. Met twee verdedigers van Drogeham om zich heen weet hij de bal achter keeper Jeroen Krol te krijgen 2-1. Na de voorsprong, wil VVT de trekker over halen. Maar het is de lat of de prima keepende Jeroen Krol van Drogeham die een sta in de weg is. Na vijfminuten extra blessuretijd fluit de goed leidende jonge scheidsrechter af. En pakt VVT de eerste drie punten van het nieuwe seizoen.