VVT wint op basis tweede helft tegen TFS.

Drachstercompagnie: De eerste wedstrijd zonder publiek is een feit, om dit mee te maken is erg vreemd. De wedstrijd is nog maar net 1 minuut onderweg. Als uit een voorzet van Friso Bosma Nord Gosker net naast kopt van de goal van TFS. Even later is wel het raak voor VVT. Uit een steekpas van Andries Venema op Nord Gosker. Weet hij een verdediger en de keeper van TFS te omspelen en de bal binnen te schieten 0-1. Daarna komt de thuisclub wat meer opzetten. En is TFS zo nu en dan dichtbij de gelijkmaker. En als TFS een vrijetrap krijgt te nemen net buiten de zestienmeter. Is het Janco Booi die de bal verlengt met zijn hoofd en TFS op 1-1 zet. Hierna word het spel er niet beter op van beide kanten zeg maar rommelig. Als de laatste minuut van de eerste helft is aangebroken komt VVT op 1-2. Met een prachtig boogballetje over de defensie van TFS heen. Is het Nord Gosker die zich vrij speelt en de bal in de goal jaagt van TFS. Na de thee is TFS dicht bij de gelijkmaker, maar het schot  verdwijnt naast de goal van VVT. Hierna komen er kansen voor VVT, maar de keeper van TFS weet tot twee keer toe stand te houden. Na een kwartier spelen in de tweede helft, weet VVT de stand uit te breiden. Het is vanaf de cornervlag als Harry vd Veen een schot loslaat op het doel en ziet dat de bal binnen gaat 1-3. TFS probeert nog van alles om de stand dragelijk te houden. Maar echt grote kansen is in de tweede helft niet aan hun besteed. Het slot akkoord is voor de mannen uit de heide. Een vrijetrap van 25 meter vanaf het doel, word laag in de hoek in geschoten door Andries Venema. Daardoor eindigt deze wedstrijd in een 1-4 overwinning voor VVT.