OEFEN en BEKER programma VVT 1 seizoen 2022/2023.

Zaterdag 20-8 VVT – Rijperkerk  14.30u

Dinsdag 23-8 VVT – Fc Burgum zo 20.00u

Zaterdag 27-8 Toernooi Harkema-Opeinde 13.00u

Zaterdag 03-9 De Walden – VVT 14.30u BEKER

Dinsdag 06-9 Drogeham – VVT 20.00u

Dinsdag 13-9 VVT – VIOD 19.00u BEKER

Zaterdag 17-9 VVT – De Westereen 14.30u BEKER

Zaterdag 24-0 START COMPETITIE

 

 

 

 

Samenwerking VVT JO17 en Noordbergum JO17 seizoen 2022/23

Samenwerking VVT JO17 en Noordbergum JO17 seizoen 2022/23

 

Na een half seizoen VVT JO17 met alleen spelers van VVT bleek dat er voor het nieuwe seizoen geen volwaardige selectie mogelijk was bij VVT ook Noordbergum zat met het zelfde probleem en op initiatief van Ale Veenstra en Roy Hoeve en beide jeugdbesturen zijn er onderlinge gesprekken gevoerd die van beide kanten zeer positief waren en was de samenwerking geboren en zal st VVT/Noordbergum JO17 het seizoen 22/23 uitkomen in de 1e klas en hun thuiswedstrijden om en om spelen in Noordbergum en Twijzelerheide.

De trainingen zullen in Noordbergum en Twijzelerheide plaats vinden in Noordbergum door Ismael moerakba(Issy) en Folkert Zwaagstra en Richard Kempenaar   in Twijzelerheide.

👍⚽️

 

Tevens is het team ook in een nieuw combinatie wedstrijdtenue gestoken door sponsering van  Eibert Jansma (Sendan ) Klazien Dijkstra Couperus ( Gastouderopvang  Wolkom) en Isabelle Hak (Gastouderopvang Tante Bella’s)

Langs deze weg bedankt voor jullie sponsering 👍

 

Alfred de Jonge, Ale Veenstra en Issy leiders  van st VVT/Noordbergum JO17.

Indeling VVT 5de klasse c seizoen 2022/2023.

Indeling competitie 2022/2023.

Aanvang tijden.

ASC                                      14.00 uur.

De Sweach                         14.30 uur.

Donkerbroek                     14.30 uur.

Eastermar                          14.30 uur.

GSVV                                   14.30 uur.

Jistrum                                14.30 uur.

ONB                                     14.30 uur.

Boornbergum                    14.00 uur.

Suameer                             14.30 uur.

Surhuisterveen                  14.30 uur.

TFS                                       15.00 uur.

Udiros                                 15.00 uur.

VVT                                      14.30 uur.