Samenwerking VVT JO17 en Noordbergum JO17 seizoen 2022/23

Samenwerking VVT JO17 en Noordbergum JO17 seizoen 2022/23

 

Na een half seizoen VVT JO17 met alleen spelers van VVT bleek dat er voor het nieuwe seizoen geen volwaardige selectie mogelijk was bij VVT ook Noordbergum zat met het zelfde probleem en op initiatief van Ale Veenstra en Roy Hoeve en beide jeugdbesturen zijn er onderlinge gesprekken gevoerd die van beide kanten zeer positief waren en was de samenwerking geboren en zal st VVT/Noordbergum JO17 het seizoen 22/23 uitkomen in de 1e klas en hun thuiswedstrijden om en om spelen in Noordbergum en Twijzelerheide.

De trainingen zullen in Noordbergum en Twijzelerheide plaats vinden in Noordbergum door Ismael moerakba(Issy) en Folkert Zwaagstra en Richard Kempenaar   in Twijzelerheide.

👍⚽️

 

Tevens is het team ook in een nieuw combinatie wedstrijdtenue gestoken door sponsering van  Eibert Jansma (Sendan ) Klazien Dijkstra Couperus ( Gastouderopvang  Wolkom) en Isabelle Hak (Gastouderopvang Tante Bella’s)

Langs deze weg bedankt voor jullie sponsering 👍

 

Alfred de Jonge, Ale Veenstra en Issy leiders  van st VVT/Noordbergum JO17.